Strona główna Baza klubów Zgłoszenie Reklama Aktualności Partnerzy Poleć znajomemu Regulamin Kontakt
Zapasy Kraków
Shorinji Kempo Polska
Zgłoś swój klub
Pozwól znaleźć Twój klub.
Ta opcja umożliwi Ci dodanie Twojego klubu i prowadzonych przez Ciebie zajęć.

 

Nasi partnerzy
Grappling Kraków

Lista klubów wg treningów

Strona główna > Lista klubów wg treningów
Znalezione kluby: 10
Zmień kryteria wyszukiwania | Pokaż jako listę klubów | Pokaż wszystkie treningi
Dzień Godziny Klub Lokalizacja Opis treningu
Wtorek 15:40 - 16:30 Krakowski Klub Karate Tradycyjnego I Nowa Huta
os. Krakowiaków 47
karate
Grupa 2 kolorowe pasy
Wtorek 14:40 - 15:30 Krakowski Klub Karate Tradycyjnego I Nowa Huta
os. Krakowiaków 47
karate
Grupa 1 początkująca 6-8 lat
Piątek 14:50 - 15:40 Krakowski Klub Karate Tradycyjnego I Nowa Huta
os. Krakowiaków 47
karate
Grupa 2 kolorowe pasy
Piątek 13:50 - 14:40 Krakowski Klub Karate Tradycyjnego I Nowa Huta
os. Krakowiaków 47
karate
Grupa 1 początkująca 6-8 lat
Poniedziałek 19:15 - 20:15 Alfa Ośrodek Sztuk Walki i Samoobrony Nowa Huta
os. Szklane Domy 2, SP nr 88
samoobrona
Street Boxing - gr. dorosłych + młodzieżowa
Poniedziałek 18:00 - 19:00 Alfa Ośrodek Sztuk Walki i Samoobrony Nowa Huta
os. Szklane Domy 2, SP nr 88
ju-jutsu
gr. dzieci
Piątek 18:00 - 19:00 Alfa Ośrodek Sztuk Walki i Samoobrony Nowa Huta
os. Szklane Domy 2, SP nr 88
ju-jutsu
gr. dzieci
Piątek 19:15 - 20:15 Alfa Ośrodek Sztuk Walki i Samoobrony Nowa Huta
os. Szklane Domy 2, SP nr 88
samoobrona
Street Boxing - gr. dorosłych + młodzieżowa
Poniedziałek 19:30 - 20:55 Com Com Zone Nowa Huta
ul. Ptaszyckiego 6
boks
Grupa zaawansowana - Stnisław Libront
Poniedziałek 18:30 - 19:30 Com Com Zone Nowa Huta
ul. Ptaszyckiego 6
boks
Grupa początkująca - Stnisław Libront
Wtorek 10:00 - 11:00 Com Com Zone Nowa Huta
ul. Ptaszyckiego 6
boks
Grupa średniozaawansowana - Krzysztof Płażuch
Wtorek 17:30 - 18:30 Com Com Zone Nowa Huta
ul. Ptaszyckiego 6
boks
Grupa początkująca - Bartłomiej Stanek
Wtorek 18:30 - 20:00 Com Com Zone Nowa Huta
ul. Ptaszyckiego 6
boks
Grupa zaawansowana - Bartłomiej Stanek
Wtorek 20:00 - 21:30 Com Com Zone Nowa Huta
ul. Ptaszyckiego 6
krav maga
krav maga - Leszek Wiśniewski
Czwartek 20:00 - 21:30 Com Com Zone Nowa Huta
ul. Ptaszyckiego 6
krav maga
krav maga - Leszek Wiśniewski
Czwartek 17:30 - 18:30 Com Com Zone Nowa Huta
ul. Ptaszyckiego 6
kick-boxing/K1
Piotr Snopkowski
Czwartek 18:30 - 20:00 Com Com Zone Nowa Huta
ul. Ptaszyckiego 6
boks
Grupa zaawansowana - Piotr Snopkowski
Piątek 19:00 - 20:00 Com Com Zone Nowa Huta
ul. Ptaszyckiego 6
boks
Grupa początkująca - Stnisław Libront
Piątek 17:30 - 18:30 Com Com Zone Nowa Huta
ul. Ptaszyckiego 6
boks
Grupa zaawansowana - Stnisław Libront
Sobota 10:00 - 11:00 Com Com Zone Nowa Huta
ul. Ptaszyckiego 6
boks
Grupa średniozaawansowana - Krzysztof Płażuch
Aikido Kraków, Brazylijskie Jiu-Jitsu Kraków, Boks Kraków, Capoeira Kraków, FMA Kraków, Hapkido Kraków, inne Kraków, Ju-Jutsu Kraków, Judo Kraków, Karate KrakówKick-Boxing/K1 Kraków, Krav Maga Kraków, Kung Fu Kraków, MMA Kraków, Muay Thai Kraków, Sambo Kraków, Samoobrona Kraków, Taekwondo Kraków, Zapasy Kraków

Sztuki/Sporty Walki - Bieżanów/Prokocim Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Bieńczyce Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Bronowice Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Czyżyny Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Dębniki Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Grzegórzki Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Krowodrza Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Łagiewniki Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Mistrzejowice Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Nowa Huta Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Podgórze Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Podgórze Duchackie Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Prądnik Czerwony Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Prądnik Biały Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Stare Miasto Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Swoszowice Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Wzgórza Krzesławickie Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Zwierzyniec Kraków

 

Copyright © 2012 Wykonanie Website