Strona główna Baza klubów Zgłoszenie Reklama Aktualności Partnerzy Poleć znajomemu Regulamin Kontakt
Zapasy Kraków
Shorinji Kempo Polska
Zgłoś swój klub
Pozwól znaleźć Twój klub.
Ta opcja umożliwi Ci dodanie Twojego klubu i prowadzonych przez Ciebie zajęć.

 

Nasi partnerzy
Grappling Kraków

Lista klubów

Strona główna > Lista klubów
Klubów w bazie: 109
Szukaj | Pokaż jako listę treningów | Pokaż wszystkie kluby
Aikido Krakow - Rengi Dojo
aikido
Prowadzone treningi:
Poniedziałek
20:00 - 21:00
aikido
Środa
20:00 - 21:00
aikido
Lokalizacja treningów:
Zwierzyniec
Krakowski Klub Aikido Onshin
aikido, inne
Prowadzone treningi:
Poniedziałek
18:00 - 19:00
aikido
Poniedziałek
19:00 - 20:00
aikido
Poniedziałek
20:00 - 21:00
inne
Środa
18:00 - 19:00
aikido
Środa
19:00 - 20:00
aikido
Środa
20:00 - 21:00
inne
Czwartek
18:00 - 19:00
aikido
Czwartek
19:00 - 20:00
aikido
Czwartek
20:00 - 21:00
inne
Lokalizacja treningów:
Podgórze Duchackie
Filipińskie sztuki walki - Kraków
FMA
Prowadzone treningi:
Piątek
20:00 - 22:00
FMA
Lokalizacja treningów:
Podgórze
KS Prądniczanka - Zapasy Styl Wolny
zapasy
Prowadzone treningi:
Poniedziałek
19:00 - 21:00
zapasy
Wtorek
18:00 - 20:00
zapasy
Czwartek
19:00 - 21:00
zapasy
Piątek
18:00 - 20:00
zapasy
Lokalizacja treningów:
Prądnik Czerwony
Krakowskie Stowarzyszenie AIKIDO
aikido
Prowadzone treningi:
Poniedziałek
17:45 - 18:30
aikido
Poniedziałek
18:30 - 19:15
aikido
Poniedziałek
19:15 - 20:00
aikido
Poniedziałek
20:00 - 21:00
aikido
Poniedziałek
21:00 - 22:00
aikido
Wtorek
18:00 - 18:45
aikido
Wtorek
18:45 - 19:30
aikido
Wtorek
19:30 - 20:30
aikido
Środa
17:45 - 18:30
aikido
Środa
18:30 - 19:15
aikido
Środa
19:15 - 20:00
aikido
Środa
20:00 - 21:00
aikido
Środa
21:00 - 22:00
aikido
Czwartek
18:00 - 18:45
aikido
Czwartek
18:45 - 19:30
aikido
Czwartek
19:30 - 20:30
aikido
Piątek
19:30 - 21:30
aikido
Lokalizacja treningów:
Grzegórzki, Dębniki
Szkoła Szermierki Japońskiej TAKE
inne
Prowadzone treningi:
Poniedziałek
19:00 - 20:15
inne
Poniedziałek
20:30 - 21:45
inne
Wtorek
19:30 - 21:00
inne
Środa
20:00 - 21:30
inne
Czwartek
20:00 - 21:30
inne
Lokalizacja treningów:
Podgórze, Czyżyny, Stare Miasto
Hapkido Moo Hak Kwan Polska
hapkido
Prowadzone treningi:
Wtorek
17:00 - 17:45
hapkido
Wtorek
17:45 - 18:30
hapkido
Wtorek
18:30 - 19:30
hapkido
Wtorek
19:30 - 21:00
hapkido
Czwartek
17:00 - 17:45
hapkido
Czwartek
17:45 - 18:30
hapkido
Czwartek
18:30 - 19:30
hapkido
Czwartek
19:30 - 21:00
hapkido
Lokalizacja treningów:
Czyżyny
Am Nat
muay thai
OKSystemMultiSport
Prowadzone treningi:
Poniedziałek
09:30 - 11:00
muay thai
Poniedziałek
17:00 - 18:30
muay thai
Poniedziałek
18:30 - 20:00
muay thai
Poniedziałek
20:00 - 21:30
muay thai
Wtorek
11:00 - 12:30
muay thai
Wtorek
16:00 - 17:00
muay thai
Wtorek
17:00 - 18:30
muay thai
Wtorek
18:30 - 20:00
muay thai
Wtorek
20:00 - 21:30
muay thai
Środa
09:30 - 11:00
muay thai
Środa
17:00 - 18:30
muay thai
Środa
18:30 - 20:00
muay thai
Środa
20:00 - 21:30
muay thai
Czwartek
11:00 - 12:30
muay thai
Czwartek
16:00 - 17:00
muay thai
Czwartek
17:00 - 18:30
muay thai
Czwartek
18:30 - 20:00
muay thai
Czwartek
20:00 - 21:30
muay thai
Piątek
09:30 - 10:30
muay thai
Piątek
11:00 - 12:00
muay thai
Piątek
16:00 - 17:00
muay thai
Piątek
17:00 - 18:00
muay thai
Piątek
18:00 - 19:00
muay thai
Piątek
19:00 - 20:00
muay thai
Lokalizacja treningów:
Grzegórzki
Instytut Rozwoju Sportu
boks, taekwondo, kick-boxing/K1
Prowadzone treningi:
Poniedziałek
18:00 - 19:00
boks
Poniedziałek
19:00 - 20:00
taekwondo
Poniedziałek
20:00 - 21:00
boks
Wtorek
17:30 - 18:00
taekwondo
Wtorek
18:00 - 19:00
taekwondo
Wtorek
19:00 - 20:00
kick-boxing/K1
Środa
20:00 - 21:00
boks
Czwartek
18:00 - 19:00
boks
Czwartek
18:00 - 19:00
taekwondo
Lokalizacja treningów:
Krowodrza
Kubi Chiridoshi Dojo - Sekcja RyuTe w Krakowie
karate
Prowadzone treningi:
Poniedziałek
19:45 - 21:45
karate
Czwartek
19:45 - 21:45
karate
Lokalizacja treningów:
Stare Miasto
CSE SPARTA
kick-boxing/K1
MultiSport
Prowadzone treningi:
Wtorek
21:00 - 22:30
kick-boxing/K1
Czwartek
21:00 - 22:30
kick-boxing/K1
Sobota
16:30 - 18:00
kick-boxing/K1
Lokalizacja treningów:
Krowodrza
Krakowska Akademia Aikido Kobayashi Hirokazu
aikido
Prowadzone treningi:
Poniedziałek
16:30 - 17:15
aikido
Poniedziałek
17:30 - 18:30
aikido
Poniedziałek
20:10 - 21:40
aikido
Wtorek
16:30 - 17:15
aikido
Wtorek
17:30 - 18:30
aikido
Wtorek
18:45 - 20:15
aikido
Środa
16:30 - 17:15
aikido
Środa
17:30 - 18:30
aikido
Środa
20:10 - 21:40
aikido
Czwartek
16:30 - 17:15
aikido
Czwartek
17:30 - 18:30
aikido
Czwartek
18:45 - 20:15
aikido
Sobota
10:00 - 11:30
aikido
Lokalizacja treningów:
Bieńczyce, Podgórze
Akademia Karate Tradycyjnego Kraków
karate
OKSystemMultiSport
Prowadzone treningi:
Poniedziałek
16:00 - 21:30
karate
Poniedziałek
17:00 - 17:55
karate
Poniedziałek
17:30 - 18:30
karate
Poniedziałek
18:00 - 19:00
karate
Poniedziałek
18:35 - 19:35
karate
Wtorek
09:30 - 10:30
karate
Wtorek
15:30 - 16:30
karate
Wtorek
16:15 - 21:45
karate
Wtorek
17:30 - 18:25
karate
Wtorek
18:30 - 19:30
karate
Środa
15:00 - 16:00
karate
Środa
16:00 - 21:30
karate
Środa
17:00 - 17:55
karate
Środa
17:30 - 18:30
karate
Środa
18:00 - 19:00
karate
Środa
18:35 - 19:35
karate
Czwartek
09:30 - 10:30
karate
Czwartek
16:15 - 21:45
karate
Czwartek
17:30 - 18:25
karate
Czwartek
18:30 - 19:00
karate
Piątek
15:30 - 16:30
karate
Piątek
17:00 - 21:00
karate
Sobota
10:00 - 13:00
karate
Sobota
15:00 - 17:30
karate
Niedziela
16:00 - 18:15
karate
Lokalizacja treningów:
Grzegórzki, Zwierzyniec, Dębniki, Bieżanów Prokocim
Krakowska Szkoła Hapkido
hapkido
Prowadzone treningi:
Poniedziałek
17:00 - 18:00
hapkido
Poniedziałek
18:00 - 19:00
hapkido
Poniedziałek
19:00 - 20:30
hapkido
Wtorek
17:00 - 18:00
hapkido
Wtorek
18:00 - 19:00
hapkido
Wtorek
19:00 - 20:00
hapkido
Środa
17:00 - 18:00
hapkido
Środa
18:00 - 19:00
hapkido
Środa
19:00 - 20:30
hapkido
Czwartek
17:00 - 18:00
hapkido
Czwartek
18:00 - 19:00
hapkido
Czwartek
19:00 - 20:00
hapkido
Piątek
18:00 - 19:30
hapkido
Lokalizacja treningów:
Podgórze Duchackie, Dębniki
Arma Dei - Chrześcijańska Sztuka Obrony
samoobrona
Prowadzone treningi:
Poniedziałek
20:45 - 21:45
samoobrona
Środa
19:00 - 21:00
samoobrona
Piątek
19:15 - 21:00
samoobrona
Lokalizacja treningów:
Grzegórzki, Krowodrza
UNICAR Capoeira
capoeira
OKSystemMultiSport
Prowadzone treningi:
Poniedziałek
18:30 - 20:00
capoeira
Poniedziałek
18:30 - 19:30
capoeira
Poniedziałek
20:00 - 21:00
capoeira
Wtorek
18:30 - 20:00
capoeira
Wtorek
18:30 - 19:30
capoeira
Wtorek
20:00 - 21:00
capoeira
Środa
18:30 - 20:00
capoeira
Środa
18:30 - 19:30
capoeira
Środa
20:00 - 21:00
capoeira
Czwartek
18:30 - 19:30
capoeira
Czwartek
18:30 - 20:00
capoeira
Czwartek
20:00 - 21:00
capoeira
Lokalizacja treningów:
Stare Miasto
Sportowy Klub Taekwon-do SUNG
taekwondo
Prowadzone treningi:
Wtorek
20:00 - 21:30
taekwondo
Czwartek
20:00 - 21:30
taekwondo
Lokalizacja treningów:
Podgórze
Krakowski Klub Karate Tradycyjnego II
karate
Prowadzone treningi:
Poniedziałek
14:15 - 15:00
karate
Poniedziałek
15:10 - 16:00
karate
Poniedziałek
16:30 - 17:20
karate
Poniedziałek
17:30 - 18:30
karate
Wtorek
14:20 - 15:10
karate
Wtorek
15:20 - 16:10
karate
Wtorek
17:00 - 17:50
karate
Wtorek
18:00 - 19:00
karate
Środa
14:15 - 15:00
karate
Środa
15:10 - 16:00
karate
Środa
16:30 - 17:20
karate
Środa
17:30 - 18:30
karate
Środa
19:15 - 20:15
karate
Czwartek
14:15 - 15:00
karate
Czwartek
15:20 - 16:10
karate
Czwartek
17:00 - 17:50
karate
Czwartek
18:00 - 19:00
karate
Piątek
14:20 - 15:10
karate
Piątek
17:00 - 18:00
karate
Lokalizacja treningów:
Prądnik Czerwony
TS Wisła Sekcja Judo
judo
Prowadzone treningi:
Poniedziałek
16:00 - 17:00
judo
Poniedziałek
17:00 - 18:15
judo
Poniedziałek
18:15 - 19:45
judo
Poniedziałek
20:00 - 21:30
judo
Wtorek
17:00 - 18:15
judo
Wtorek
18:15 - 19:45
judo
Środa
16:00 - 17:00
judo
Środa
17:00 - 18:15
judo
Środa
18:15 - 19:45
judo
Środa
20:00 - 21:30
judo
Czwartek
17:00 - 18:15
judo
Czwartek
18:15 - 19:45
judo
Piątek
18:15 - 19:45
judo
Lokalizacja treningów:
Krowodrza
Krakowski Klub Karate Tradycyjnego I
karate
Prowadzone treningi:
Poniedziałek
16:30 - 17:20
karate
Poniedziałek
17:30 - 18:30
karate
Poniedziałek
19:00 - 20:00
karate
Poniedziałek
20:00 - 21:00
karate
Wtorek
14:40 - 15:30
karate
Wtorek
15:40 - 16:30
karate
Wtorek
16:40 - 17:30
karate
Wtorek
17:30 - 18:30
karate
Środa
16:30 - 17:20
karate
Środa
17:30 - 18:30
karate
Środa
19:00 - 20:00
karate
Czwartek
16:40 - 17:30
karate
Czwartek
17:30 - 18:30
karate
Czwartek
20:00 - 21:00
karate
Piątek
13:50 - 14:40
karate
Piątek
14:50 - 15:40
karate
Piątek
16:30 - 17:30
karate
Piątek
17:30 - 18:30
karate
Piątek
19:00 - 20:00
karate
Lokalizacja treningów:
Krowodrza, Nowa Huta

[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ]

Aikido Kraków, Brazylijskie Jiu-Jitsu Kraków, Boks Kraków, Capoeira Kraków, FMA Kraków, Hapkido Kraków, inne Kraków, Ju-Jutsu Kraków, Judo Kraków, Karate KrakówKick-Boxing/K1 Kraków, Krav Maga Kraków, Kung Fu Kraków, MMA Kraków, Muay Thai Kraków, Sambo Kraków, Samoobrona Kraków, Taekwondo Kraków, Zapasy Kraków

Sztuki/Sporty Walki - Bieżanów/Prokocim Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Bieńczyce Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Bronowice Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Czyżyny Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Dębniki Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Grzegórzki Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Krowodrza Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Łagiewniki Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Mistrzejowice Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Nowa Huta Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Podgórze Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Podgórze Duchackie Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Prądnik Czerwony Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Prądnik Biały Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Stare Miasto Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Swoszowice Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Wzgórza Krzesławickie Kraków, Sztuki/Sporty Walki - Zwierzyniec Kraków

 

Copyright © 2012 Wykonanie Website